PL EN РУ 中文

LE VIVALDI han.

Vivaldi- Sandro Hit- De Niro
Kary, urodzony w 2012, 170 cm

 

Uznany do ras:

Hanowerska, Oldenburgska, Westfalska, Reńska, Meklemburdzka

 

Porcja nasienia mrożonego 300 EUR

Premiowany ogier z wybitnej linii koni ujeżdżeniowych!!!

Le Vivaldi to młody ogier prezentujący świetną mechanikę ruchu i doskonały, nowoczesny typ. Wróży się mu doskonałą przyszłość przez to jak rytmiczny i płynący jest w każdym z chodów. Ogier ten uzyskał swoją licencję hodowlaną w Verden w 2014 roku, następnie zdał 30-dniowy test w Neustadt Dosse w 2015 roku. Ze względu na swoją ogromną jezdność okazał się najlepszy w swojej grupie.

Ojcem Le Vivaldi jest sławny reproduktor Vivaldi. To kasztanowaty ogier o niezliczonej ilości sukcesów jest dziś bardzo cenionym reproduktorem KWPN. Wygrał między innymi Pavo Cup w Holandii jako 5-latek, 3 razy zdobył „Hengstcompetitie”, a w 2009 uplasował się na pierwszej pozycji w finale serii zawodów dla ogierów KWPN uzyskując notę 10/10 za kłus. Już w 2012 roku aż 10 jego synów kandydowało do testów licencyjnych. Aktualnie w samych Niemczech uznanych jest ich aż 68. W tym samym roku jeden z potomków Vivaldiego zdobył tytuł pierwszego Vice Championa Westfalii, a drugi zdobył główną premię w Oldenburgu. 

Ojcem Vivaldiego jest Krack C – Champion Pavo Cup w 1996 i 1997 roku. Dzięki swojej niebywałej jezdności ogier ten startował z ogromnymi sukcesami w Grand Prix pod Anky van Grunsven. Brał nawet udział w Mistrzostwach Świata w Jerez w 2002 roku. 

Matka Vivaldiego pochodzi od ogiera Jazz. Ponadczasowego reproduktora, który również brał udział w Mistrzostwach Świata i odnosił niebywałe sukcesy na poziomie klasy Grand Prix. 

Matką ogier Le Vivaldi jest klacz Soljanka, która jest pełną siostrą ogiera kryjącego Scolari. Scolari do dziś „przedstawia” wiele swoich potomków na elitarnych aukcjach i startuje w wysokich klasach ujeżdżenia. 

Sando Hit (ojciec Soljanki) jest żywą legenda i „kamieniem milowym” niemieckiej hodowli. Ma około 200 licencjonowanych synów, a wśród nich licznych mistrzów i championów. Sam był bezkonkurencyjnym Bundeschampionem i Mistrzem Świata dla koni 6-letnich w ujeżdżeniu.

W rodowodzie pojawia się również niezastąpiony ogier Donnerhall– ojciec De Niro, który jest ojcem babci Le Vivaldi. Ma na swoim koncie sporą liczbę wygranych na poziomie klasy Grand Prix. Poza tym może pochwalić się także takimi sukcesami jak Wicemistrzostwo w teście ogierów, czy Mistrzostwo Niemiec. Hodowlanie ogier ten plasuje się na czołowych miejscach większości rankingów. Jego potomstwo startuje z powodzeniem w Czempionatach, Mistrzostwach Europy, Świata i Olipmiadach. Łącznie wygrało już ponad milion euro.

Jego potomstwo zostało uhonorowane nagrodami premium w wielu obszarach hodowlanych i osiągnęło powyżejprzeciętne ceny na aukcjach, np. najdroższy ogier został sprzedany na aukcji źrebiąt w Luhmühlen w 2016 roku.

 

Le Vivaldi
Vivaldi
Soljanka
Krack C
Renate-Utopia
Sandro Hit
St.Pr.St. Dynastie
Flemmingh
Gicara II
Jazz
Daria-Utopia
Sandro Song
El.-St. Loretta
De Niro
St.Pr.St. Wicke

Le_Vivaldi-02-17-03-329

Le_Vivaldi_Trab