PL EN РУ 中文

GISELLE han.

(Glueckpilz- Calido- Sao Paulo)

2010

KLACZ ZAKWALIFIKOWANA DO PROGRAMU HODOWLI KONI SKOCZKÓW

 GISELLE han. (Glueckpilz- Calido- Sao Paulo) 2010 cechuje się doskonałą zdolnością przekazywania swojego talentu kolejnym pokoleniom. Klacz ta posiada proporcjonalną i mocną budowę ciała, z krótkim, silnym grzbietem, długą szyją oraz solidnymi nogami. Jej anatomia sprzyja elastycznym i precyzyjnym ruchom podczas skoków. Jej bardzo dobra technika skokowa charakteryzuje się impulsem, siłą i zrównoważeniem podczas pokonywania przeszkód. Klacz ta jest chętna do pracy, posiada zrównoważony temperament oraz zdolność do współpracy z jeźdźcem.

Urodzone źrebięta:

 

2015 - Klaczka po Clinton II (St.Pr.St.Confetti): pierwsza córka klaczy, która odziedziczyła doskonałe cechy swojej matki. Jest ona nie tylko utalentowanym skoczkiem, ale także matką hodowlaną, kontynuując dziedziczenie doskonałych genów. Obecnie jeżdżona sportowo w naszej stajni.

2017 - Klaczka po Cornet Obolensky: Druga córka klaczy, po renomowanym ogierze Cornet Obolensky, odziedziczyła znakomite geny, co widać nie tylko po fenomenalnym rodowodzie, ale także gołym okiem.

2018 - Ogierek po Cornet Obolensky: Trzecie potomstwo klaczy, ogierek po Cornet Obolensky, jest obiecującym młodym koniem ze świetnym potencjałem skokowym. Potencjał zauważył w nim nawet Jarosław Skrzyczyński, u którego obecnie się znajduje. Czekamy aż CUBE dorośnie i zaprezentuje szczyt swoich możliwości dla większej publiczności.

 

Giselle
Glueckspilz
St.Pr.St.Cualite
Gluecksstern
Poesie
Calido
St.Pr.St.Surprise
Gardestern I
Wiesenfreude
Perfekt
Sibylle
Cantus
Baroness
Sao Paulo
Aristocat


DSC_6223
OGIEREK PO CORNET OBOLENSKY 2018


DSC_5213
KLACZKA PO CORNET OBOLENSKY 2017


DSC_1188
KLACZKA PO CLINTON II 2015