PL EN РУ 中文

CORNET OBOLENSKY BWP

Clinton- Heartbreaker- Randel Z
Siwy, ur.1999, 172 cm

Uznany do ras:
BWP, KWPN, hanowerskiej, holsztyńskiej,oldenburskiej, westfalskiej, OS-International, wielkopolska, polski koń szlachetnej półkrwi

Porcja nasienia mrożonego 830 EUR

 

Cornet Obolensky – fenomen ‘NIGDY WCZEŚNIEJ’!

Nigdy wcześniej ogier nie odniósł tylu sukcesów i nie zdominował wszystkich międzynarodowych zawodów pierwszym pokoleniem swojego potomstwa. Już ponad 21 najstarszych koni po Cornecie osiągnęło najwyższy poziom w skokach przez przeszkody, a około 46 jego potomków rozwija się sportowo! Żaden ogier nie ma tak dobrych rezultatów w przekazywaniu potomstwu swojego talentu do sportu na najwyższym poziomie.

Odkąd został uznanym ogierem, jeźdźcy i hodowcy są zafascynowani jego urzekającą maścią. Podczas próby dzielności związku westfalskiego W 2001 roku, widzów zachwycił sposób w jaki ten potomek legendarnego Clintona pokonywał przeszkody. Podczas 30 dniowego zakładu Cornet dał się poznać jako fenomenalny sportowiec uzyskując noty 9.24 za zdolności skokowe i 10 za wolne skoki.

Sława Corneta Obolenskiego rozwinęła skrzydła kiedy jego jeźdźcem został Marco Kutscher. Ten zgrany zespół zakwalifikował się do finału Bundeschampionatu z wynikami, o których inni zawodnicy mogli tylko marzyć. Pokonali jeden z najtrudniejszych parkurów świata z taką łatwością jakby była to dla nich tylko zabawa.

Pierwsze pokolenie synów Corneta obfituje w uznane ogiery najwyższej klasy: Cristallo I (konkursy 1.60m pod Henrik von Eckermann), Cornado NRW (konkursy 1.60m pod Marcus Ehning) i Conte Bellini (absolutna rewelacja Finału Pucharu Świata w 2013 w Göteborgu pod litewskim jeźdźcem Kristaps Neretieks). Nie można zapomnieć też o Cornet d´Amour, fenomenalny koniu Daniela Deasser, który również pochodzi z pierwszego pokolenie potomków Corneta. W 2013 roku zespół ten zdobył tytuł Czempiona Niemiec i zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy w Herning. Pierwsze pokolenie dało nam również najlepszego obecnie konia Marco Kutchera - Cornet´s Cristallo oraz jeżdżonego przez Emanuele Gaudiano EC star Cocoshynsky.

To dopiero początek kariery, która już nie ma sobie równych na międzynarodowej scenie hodowli koni skoczków. Do tego momentu Cornet Obolensky ma co najmniej 32 potomków startujących na poziomie 1,60 m.

Nigdy wcześniej ogier tak skutecznie nie udowodnił, że tworzy klasę sam dla siebie. Nigdy wcześniej ogier tak dobrze nie przekazywał talentu sportowego swojemu potomstwu. W tym sezonie Ty też masz szansę użyć tego fenomenalnego ogiera: Corneta Obolensky!

Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna van Costersveld
Corrado I
Urte
Heartbreaker
Holivea van Costersveld
Cor de la Bryere
Soleil
Masetto
Ohra
Nimmerdor
Bacarole
Randel Z
Gudula O

09-54-d126-kutscher-cornet-obolensky1_large

 

cornet