PL EN РУ 中文

ST.PR.ST.CONFETTI han.

Clinton II- Glueckspilz- Calido
2015

KLACZ ZAKWALIFIKOWANA DO PROGRAMU HODOWLI KONI SKOCZKÓW

CONFETTI han. (Clinton II- Glueckspilz- Calido) 2015 to prawdziwie wyjątkowa klacz, która nie tylko zachwyca swoją doskonałą budową ciała i ekspresyjnymi ruchami, ale także wyróżnia się piękną maścią – jest uroczo siwą kobyłą. Już od urodzenia swojego pierwszego źrebaka stała się świetną matką hodowlaną. Jej potomstwo z ostatnich lat to wielkie sukcesy hodowlane dla naszej hodowli. Jest pierwszą córką Giselle, która także jest matką hodowlaną. Confetti, zatem, kontynuuje kunowską historię hodowlaną, z czego jesteśmy na prawdę dumni.

Jej wyjątkowość potwierdza też fakt, że już jako źrebak wygrała I. Dni Hanowerskie w Kunowie. Od samego początku swojej kariery zachwycała w całej swojej okazałości.

 

Urodzone źrebięta:

2019 - Ogierek po Stakkato Gold: Confetti rozpoczęła swoją karierę hodowlaną od ogierka po renomowanym Stakkato Gold, który zdecydowanie przypadł do gustu znanym jeźdźcom. Szczególnie zainteresował dwóch zawodników. Shiraz (bo tak nazywa się pierwszy źrebak Confetti) został kupiony przez p. Kaźmierczaka i p. Mierzyńskiego.

2020 - Klaczka po Stakkato Gold: Kolejne potomstwo po Stakkato Gold, tym razem klaczka. Kontynuuje tradycję dawania przepięknego, obiecującego potomstwa Confetti.

2021 - Klaczka po Cornet Obolensky (źrebie premiowane): Wybraliśmy ponownie fenomenalnego Cornet'a Obolensky dla naszej klaczy. Rezultatem tego połączenia jest kolejna cudowna klaczka, która zdobyła uznanie jako źrebie premiowane.

2022 - Ogierek po Cornet Obolensky (zwycięzca premiowania źrebiąt): Confetti potwierdza swój niesamowity potencjał hodowlany, dając zwycięzcę premiowania źrebiąt. Zdobył on największe uznanie u sędziów premiowania źrebiąt, ze względu na swoje doskonałe cechy oraz, przede wszystkim, wspaniały ruch.

St.Pr.St.Confetti
Clinton II
Giselle
Carolus
Waage I
Glueckspilz
St.Pr.St.Cualite
Capitol I
Lacq
Calypso II
Lorettchen
Gluecksstern
Poesie
Calido
St.Pr.St.SurpriseWhatsApp Image 2022-07-16 at 17.49.30
OGIEREK PO CORNET OBOLENSKY 2022

 

Kunowo_2021_22
KLACZKA PO CORNET OBOLENSKY 2021

przeglad_57
KLACZKA PO STAKKATO GOLD 2020

 

IMG_6409OGIEREK PO STAKKATO GOLD 2019